RKSVN App


Wil jij als eerste op de hoogte zijn van het nieuws rondom RKSVN? Download dan nu de RKSVN app!


Voor altijd in gedachten: Mirthe Metsemakers

Geplaatst op: 28-07-2019 - 1449 keer gelezen

Diep bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze jeugdspeelster Mirthe Metsemakers. Op dinsdag 23 juli is Mirthe op 15-jarige leeftijd door een noodlottig ongeval om het leven gekomen. Mirthe was een actieve en gewaardeerde speelster van het team MO17. Ze speelde vanaf 19 augustus 2013 bij RKSVN.

Op maandag 29 juli om 19.00u is er een avondwake voor Mirthe in de St. Martinuskerk te Neer. De crematieplechtigheid wordt in besloten kring gehouden. Vanuit RKSVN zullen wij Mirthe gezamenlijk met al onze leden op gepaste manier herdenken. Dit moment zal plaatsvinden tijdens de seizoensopening op zaterdag 24 augustus.

Wij wensen Lisette Vossen, Sjuul Metsemakers, Ingrid Janssen, Guido Reijnders, Jarno en Tim Reijnders en naasten veel sterkte en kracht toe bij het dragen van dit grote verlies. Ook het team MO17 en leiders willen wij veel sterkte wensen in deze moeilijke periode.

Mirthe is voor altijd in onze gedachten.