RKSVN App


Wil jij als eerste op de hoogte zijn van het nieuws rondom RKSVN? Download dan nu de RKSVN app!


Update vanuit de materialencommissie

Geplaatst op: 13-09-2026 - 13 keer gelezen

Ieder team is bij de start van het nieuwe seizoen weer voorzien van een gevulde teamtas. Bij deze de volgende aandachtspunten:

  • Presentatiepakken: De Presentatiepakken dienen alleen op de wedstrijddag gedragen te worden. Het is dus geen trainingspak of vrijetijdspak. Voor leiders en trainers geldt dat ze dit uiteraard wel op trainingsavonden kunnen dragen.
  • Teamtassen: Enkele weken geleden zijn alle teamtassen uitgedeeld. Als materialencommissie hebben we op basis van afgelopen seizoen de best mogelijke inschatting gemaakt om ieder team van de juiste maten te voorzien. Mochten er desondanks shirts / broeken gewisseld dienen te worden ivm maten, laat dit dan weten via de mail: materialen@rksvn.nl.
  • Uitshirts: Mocht je als team gebruik moeten maken van de donkere “uit”-shirts omdat de shirts van de tegenstander te weinig verschillend is van onze oranje shirts, laat dit dan svp 1 week vantevoren weten via materialen@rksvn.nl, zodat jouw team op de wedstrijddag ook zeker over de uitshirts kan beschikken.
  • Tenues gezamenlijk wassen: Om te zorgen dat de tenues allemaal hetzelfde blijven, verzoeken we alle teams om de shirts en shorts steeds gezamenlijk te wassen.
  • Sokken: We horen regelmatig dat sokken worden afgeknipt. Afgeknipte sokken kunnen uiteraard niet meer geruild worden. Toch nieuwe sokken nodig, dan kunnen deze gekocht worden via de materialencommissie.  

Update materialen: Bij de start van het nieuwe seizoen zijn we als materialencommissie druk bezig om alle teams te voorzien van goed gevulde teamtassen met nieuwe tenues en de jeugd ook van nieuwe presentatiepakken. Bij deze de volgende aandachtspunten:

  • Jeugd: Afgelopen week zijn zowel de teamtassen van de jeugd als ook de presentatiepakken uitgedeeld. Als materialencommissie is het mbt de tenues een inschatting om ieder team van de juiste maten te voorzien. Dit geldt ook voor de bestelling van de aantallen tenues en presentatiepakken die al in het najaar van 2024 is gedaan. Bij het uitdelen van presentatiepakken is gebleken dat van enkele maten te weinig is besteld. We zullen hiervan bijbestellen en verwachten deze in september binnen te krijgen. Mbt de shirts, shorts en sokken krijgen we van de leiders deze week de gewenste maten per team binnen en zullen dan kunnen bepalen wat hiervan evt bijbesteld dient te worden. Levertijd van shirts is echter veel langer (zal pas rond winterstop zijn).
  • Senioren/Veteranen: Teamtassen staan in het tassenrek bij de kantine en kunnen daar dit weekend afgehaald worden. De teamtassen worden voorzien van een formulier waarop de inhoud van de tas staat. Mocht aan de inhoud nog iets gewijzigd moeten worden, zet dit op het formulier en stuur dit uiterlijk 2 sept. door aan materialencommissie@rksvn.nl zodat wij kunnen zien wat er geruild dient te worden.
  • Tenues gezamenlijk wassen: Om te zorgen dat de tenues allemaal hetzelfde blijven, verzoeken we alle teams om de shirts en shorts steeds gezamenlijk te wassen. Sokken: We horen regelmatig dat sokken worden afgeknipt. Afgeknipte sokken kunnen uiteraard niet meer geruild worden. Toch nieuwe sokken nodig, dan kunnen deze gekocht worden via de materialencommissie.
  • Presentatiepakken: De Presentatiepakken dienen alleen op de wedstrijddag gedragen te worden. Het is dus geen trainingspak of vrijetijdspak. Voor leiders en trainers geldt dat ze dit uiteraard wel op trainingssavonden kunnen dragen.