RKSVN App


Wil jij als eerste op de hoogte zijn van het nieuws rondom RKSVN? Download dan nu de RKSVN app!


Is je mailadres bekend bij RKSVN?

Geplaatst op: 22-08-2017 - 994 keer gelezen

In de toekomst zal het meer en meer voor gaan komen dat wij onze leden per mail willen informeren over alles wat met RKSVN te maken heeft. Willen wij dat fatsoenlijk kunnen doen, dan zal het mailadres van de leden bekend dienen te zijn bij de ledenadministratie. Maandag 21 augustus 2017 is er naar alle leden een bericht uitgegaan omtrent de nieuwe app's (voetbal.nl en KNVB wedstrijdzaken). Ruim 40% van onze leden heeft dit bericht niet kunnen krijgen, omdat er geen mailadres bekend is bij RKSVN.

Heb je dit bericht dus maandag 21 augustus niet gekregen, stuur dan z.s.m. een mail naar secretaris@rksvn.nl met vermelding van jouw mailadres.

We zullen je hiervoor zeer dankbaar zijn.