RKSVN App


Wil jij als eerste op de hoogte zijn van het nieuws rondom RKSVN? Download dan nu de RKSVN app!


Info van Bestuur/Commissies

Geplaatst op: 23-06-2017 - 763 keer gelezen

Bijgaand een update over wat er speelt binnen onze club en waarmee Bestuur/Commissies mee bezig zijn.

23.06.2017

•    De technische commissie is gestart met de dug-outs voor veld 2. Voor het nieuwe seizoen zijn deze klaar.
•    Gedurende de zomerstop zal de kantine onderhanden genomen. Met de gemeente is er overleg over het buitenschilderwerk. Tevens zal het binnenschilderwerk onderhanden genomen worden.
•    Het bestuur is in overleg met de gemeente over het bassin op de parkeerplaats, o.a. om ervoor te zorgen dat de veiligheid van de leden niet in gevaar komt.
•    Gedurende de zomerstop zal de technische commissie het dameslokaal in orde maken.
•    Update Park Leudal Oost. In de commissie-vergadering Gemeente Leudal van afgelopen maandag is besloten om het negatieve voorstel van B en W inzake Leudal-Oost nogmaals te bekijken. Hiervoor komt een extra overleg tussen initiatiefnemers, gemeentelijke rekenkamer en wethouder. E.e.a. zal dan uiteindelijk besproken worden in de raadsvergadering van 11.07.2017, waarna er ook een definitief besluit zal worden genomen.
•    In overleg met de sponsorcommissie en de kantinecommissie is besloten af te zien van de sponsorkaart. De sponsorcommissie is wel met andere activiteiten bezig zoals Vrienden van RKSVN en sponsordag/avond.
•    Het gras is opnieuw ingezaaid, tijdens de zomerstop a.u.b. alleen voetballen op het kleine veldje.
•    Voor het nieuwe seizoen zullen er nieuwe teamfoto's gemaakt worden inclusief sponsoren.
•    Adreswijzigingen en wijzigingen contactgegevens graag doorgeven aan secretaris@rksvn.nl. Dit kan gedurende het gehele jaar door. Graag zelfs zodat de ledenadministratie up-to-date blijft!
•    In 2017 hebben we drie prijswinnaars binnen de vereniging, O15-1 en O13-3M hebben het kampioenschap gepakt. O9-2 heeft de districtsbeker gewonnen. Hulde!
•    Hoofdtrainer Wil Bongers is afgelopen week gepresenteerd aan de 32-koppige selectie. Vanuit de A-jeugd zijn er
•    10 spelers overgekomen. De staf selectie wordt verder aangevuld met Kevin Smits en Frank Kuijpers (leiders 1e), Jort
•    Raemakers (vlagger 1e), Leon Derks (trainer 2e), Nik Staaks (leider 2e) en Rens Raemakers (vlagger 2e). Op 15 Augustus wordt er gestart met de eerste training.
•    De staf van de lagere teams 3 en 4 zullen net zoals vorig jaar ingevuld worden door John Wijers en Ralf Rijks (3e), Jacques van Melick en Patrick Borgers (4e).
•    RKSVN heeft afscheid genomen van Jan Visser als jeugdcoördinator. Deze vacature gaat ingevuld worden door Paul Wulms welke een cursus Hoofd Jeugdopleiding gaat volgen bij de KNVB en A-B-C coördinator wordt.
•    Met ingang van het nieuwe seizoen wordt de app "Wedstrijdzaken" geïntroduceerd. Met deze app kan het digitale wedstrijdformulier worden beheerd, kan de pasjescontrole worden uitgevoerd en wordt veel wedstrijdinformatie voor alle leden/geïnteresseerden beschikbaar gesteld. Kijk voor meer info op: www.knvb.nl/mdwf. Er volgt voor het seizoen nog een voorlichtingsavond.
•    Zaterdag 26 Augustus 2017 vindt weer de Lindeboomcup plaats, dit keer in Neer. Deelnemers zijn RKSVN 1, Kessel 1, Baarlo 1 en Helden 1. Noteer dus in jullie agenda om onze jeugdige selectie voor het eerst in actie te zien gedurende deze derby's.
•    M.i.v. 1 juli as. draagt onze webmaster Jorg Winkelmolen zijn werkzaamheden over aan Ton Scheres en Rick Luijten. Wil je wat op de website of social media geplaatst zien, stuur dan een bericht naar webmaster@rksvn.nl.
•    We zijn op zoek naar een nieuwe lijnentrekker. Interesse? Vraag iemand van Bestuur of Pierre Vossen.
•    Wil je je inzetten voor de vereniging? Graag zelfs! Stuur vrijblijvend een mail naar secretaris@rksvn.nl of benader iemand binnen Bestuur en/of Commissies.
•    De jaarvergadering zal dit jaar plaatsvinden op maandag 25 September 2017.