RKSVN PINGELIEER


Wil jij als eerste op de hoogte zijn van het nieuws rondom RKSVN? Schrijf je dan onderstaand in voor de RKSVN Pingelier. Heb je een nieuwsitem dat je graag wilt delen? Mail dan naar secretaris@rksvn.nl
 


PROGRAMMA JUBILEUM VETERANEN

3 keer gelezen

Zaterdag 8 april 2017 Jubileum-dag 50 jaar RKSVN Veteranen
Aan de voorbereiding zal het niet liggen. Dit gaat een mooi RKSVN feestje worden! Vanaf 16:00 uur gonst het van de activiteiten op sportpark Ligteveld aan de Maasweg.

Als eerste strijden diverse teams, samengesteld uit jeugdleiders, leden en vrijwilligers tegen elkaar in een 7x7 voetbaltoernooi. Om 19: 00 uur het officiële gedeelte met receptie, huldiging en presentatie van het jubileumboek. Daarna , vanaf 20:00 uur, feestavond & reünie met o.a. een gastoptreden en disc-jockey. Uiteraard wordt de inwendige mens niet vergeten.

Alle leden, oud leden en overige die de Veteranen een warm hart toedragen worden van harte uitgenodigd deze dag een bezoek te brengen aan de activiteiten.

Programma:
16.00 – 18.00 uur             : Toernooi / voetbalwedstrijden, 7 tegen 7
19.00 – 20.00 uur             : Receptie in de kantine van RKSVN
Vanaf 20.00 uur               : Feestavond /reünie in de kantine van RKSVN

Met dank aan onze Vrienden

Vriend website
AT Automation at-automation.nl
Eetcafé 't Raodhoes eetcafe-raodhoes.nl
Ria Joosten Catering & Evenementen riajoosten.nl
Vriendin Francien Korsten  
Anoniem  
Spar Kuijpers spar.nl/winkels/Neer
Ton Vestjens vestjensbv.nl
Luijten Electro luijtenelectro.nl
Friture Aod Naer friettax.nl
van Mossel Ford ford-vanmossel.nl
Gerrit Derikx  
Maatschap van den Eertwegh Kessel  
Arte di Granito artegroep.nl
Stucadoorsbedrijf Thommassen thommassenvof.nl
Ruud van Sintfiet  
Café Maneslust Biej Mieke maneslust.nl
AD Autobedrijf Peeters & Gubbels peetersengubbels.adautobedrijf.nl
Beeren Plantproducts beeren-plantproducts.com
Nebim Groep Nebim.eu
DSV Road BV nl.dsv.com
Beurskens Tandtechniek BV beurskenstandtechniek.com
CVK administratieve dienstverlening  
H.B. banden  
Jac Hendrix  
Rijschool Frank Smeets rijschoolfranksmeets.nl
Haarmode van Herpen vanherpenhaarmode.nl
Heldens Springkussenverhuur heldensspringkussens.nl
Jort Raemakers Marketing & Reclame info@jortraemakers.nl
Mondzorg Limburg mondzorglimburg.nl
P.Derikx Geveltechniek en Schadeherstel BV pdneer.nl
Nunhems BV nunhems.nl